Op 17 september werd er een vrijwilligersavond in de Gasthuiskerk gehouden. Op dit moment is er een nieuwe Stichting Gasthuiskerk in oprichting die de exploitatie van de Gasthuiskerk zal overnemen van de Gestichten Doesburg.
Na een korte introductie door Richard Rhemrev, avondvoorzitter en portefeuillehouder Gasthuiskerk bij de Gestichten Doesburg, werden de nieuwe bestuursleden voorgesteld. Bart Meesters, de kersverse voorzitter van de Stichting Gasthuiskerk i.o., lichtte het komende veranderingstraject bij de Gasthuiskerk toe. Daarnaast bestaat het bestuur van de nieuwe stichting i.o. uit Jan Bruil, penningmeester en Elsje Pot die zich zal richten op het binden van de vrijwilligers aan de Gasthuiskerk.
Ook stelde de nieuwe interim manager Maike Fleuren zich voor. Zij zal zich vooral bezighouden met de organisatie van de Gasthuiskerk. Daarbij adviseert ze het bestuur van de nieuwe stichting én zal ze een belangrijke rol vervullen bij de werving van de nieuwe manager voor de Gasthuiskerk.
Een belangrijk element is dat de Gestichten Doesburg en de nieuwe stichting schouder aan schouder het veranderingstraject ingaan. Daarbij is voor iedereen duidelijk dat de inbreng en inzet van de vrijwilligers nodig is om dit traject succesvol te laten verlopen. De vrijwilligers zette Marko van Barneveld ook nog even in het zonnetje. Hij zorgt dagelijks met de vrijwilligers op voortreffelijke wijze voor de uitvoering van de verschillende activiteiten die in de Gasthuiskerk plaatsvinden.
De avond werd afgesloten met een genoeglijk samenzijn in de foyer van de Gasthuiskerk.